Pracownik działu księgowości

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

MAC Auditor

Firma Mac Auditor Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym funkcjonującym na rynku od 1993 roku. Biuro zlokalizowane jest w Warszawie, w biurowej części dzielnicy Mokotów.

Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz Biegłych Rewidentów zapewnia wysoką jakość usług. Prowadzimy księgowość w oparciu o przepisy polskie i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej.

Prace odbywają się na sprawdzonych i stabilnych programach księgowych, a elektroniczny obieg dokumentów usprawnia komunikację i przepływ dokumentów między klientem a biurem rachunkowym. Z naszego doświadczenia korzysta kilkaset podmiotów o różnych formach i przedmiotach działalności.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald bankowych i rozrachunkowych;
  • sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym;
  • uczestnictwo przy sporządzaniu wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań finansowych, statystycznych i innych wymaganych prawem;
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie, w tym komunikowanie się w piśmie i w mowie w języku angielskim;
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu;
  • przygotowanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowych w miarę potrzeb klientów;
  • inne czynności zlecone przez przełożonego niezbędne do prawidłowej obsługi spółek, w ramach umów z nimi zawartych;

Praca będzie wykonywana pod nadzorem Głównego/Samodzielnego Księgowego.

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • minimum półroczne doświadczenie w zakresie rachunkowości;
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków;
  • wykształcenie wyższe licencjackie lub w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (przewidujemy test);
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel (przewidujemy test);

Informujemy, że praca będzie się odbywać według ustalonych procedur oraz przy wsparciu merytorycznym i organizacyjnym. W newralgicznych momentach może się odbywać pod presją czasu i w stresujących sytuacjach.

Tak

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w dynamicznej firmie;
  • pracę w profesjonalnym, młodym zespole, kierowanym przez biegłych rewidentów;

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

cv, formularz

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Mac Auditor Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Obrzeżnej 5/8p. w Warszawie dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz. 883 z późn. zm.). Jestem świadomy/a dobrowolności podania moich danych oraz oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5/8p. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Media Trainee
Firma: Value Media Sp. z o.o.
Data dodania: 19.04.2019
Warszawa, al. jerozolimskie 134
więcej
Praca
Asystent/tka Zarządu
Firma: Globe Trade Centre S.A.
Warszawa-Okęcie
więcej
Praca
Junior Strategy Analyst
Firma: White Star Real Estate Sp. z o.o.