Praca Au pair Szwajcaria/ nowe oferty 2017/ 2018

Data ważności oferty: 21.01.2018

Prowork

Prowork.com.pl Agencja Au Pair

Pobyty językowe u rodzin za granicą.

Program Au Pair USA i Europa. 18 lat doświadczenia!

ul. Warecka 8/46

00 - 040 Warszawa

Tel.: + 48 22 323 63 35

e-mail: prowork@prowork.com.pl

www: www.prowork.com.pl

Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą.

Jeśli masz 18 - 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!

Agencja Prowork organizuje profesjonalne i bezpieczne wyjazdy Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Hiszpanii i innych krajów.

Pomagamy w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!

Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!

Większość ofert Au Pair - opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę!

Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair.

Śledź aktualności i blogi Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl i FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Prowork Au Pair Szwajcaria! Masz 18- 29 lat? Wyjedź na rok do Szwajcarii!

Zostań Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2017. Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować!

Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria. Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Szwajcaria i załatwić formalności?

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl  lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi dla Au Pair w Szwajcarii.

Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w Szwajcarii oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Szwajcaria. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Zurichu, Lozanny, wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i organizacji wyjazdu. Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 18 lat!

Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji zajmujących się organizowaniem wyjazdów wymiany kulturowej Au Pair Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:

Facebook: @Prowork.AUPAIR

Snapchat: Proworkaupair

Instargram: prowork.aupair

●wiek 18- 29 lat

●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

●wiek 18- 29 lat

●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz:

●roczny kontrakt na pracę AU PAIR  u rodziny szwajcarskiej

●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii

●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie

●ubezpieczenie medyczne

●bezpłatny kurs języka niemieckiego

angielski, niemiecki,

Aplikacja na stronie www.prowork.com.pl

klauzula.

Pełny etat

STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU
Firma: BSC Real Estate Advisors Sp. z o. o. Sp. k.
Staż w Dziale Marketingu
Firma: Siniat Sp. zo.o.
Stażysta w Dziale Analiz
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.