PR Assistant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Walk Sp. z o.o.

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

Opis stanowiska

Zadania do wykonywania:

  • utrzymywanie relacji z mediami
  • prowadzenie researchu
  • bieżące wsparcie PR Account Managera
  • tworzenie materiałów do komunikacji

Wymagania

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • masz podstawową wiedzę z zakresu narzędzi PR
  • tzw. „lekkie pióro”
  • posługujesz się poprawną polszczyzną, a zasady pisowni nie są Ci obce
  • posiadasz status studenta ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, filologia polska, filologia angielska)
  • łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i lubisz pracę w zespole
  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

Tak

Oferujemy

Dajemy w zamian:

  • atmosferę wsparcia i współpracy
  • ciekawe projekty
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • współpracę w ramach umowy-zlecenie
  • dogodną lokalizację biura na Woli

copywriting , research, komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, angielski,

Wymagane dokumenty

CV oraz próbki tekstów

Zaznaczając tą opcję zgadzasz się na przetwarzanie przez nas danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe i dokumenty, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, o których dołączeniu zadecydowałeś składając nam swoje zgłoszenie. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 15.10.2019
więcej
Praca
Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
Data dodania: 14.10.2019
więcej
Praca
Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting