Płatny staż w dziale księgowowści

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: SK/06/2019

Nazwa firmy

SICAME Polska Sp. z o.o.

Grupa SICAME jest międzynarodowym liderem specjalizującym się m.in. w produkcji specjalistycznego osprzętu do energetycznych linii napowietrznych nN/SN/WN, osprzętu kablowego nN/SN, osprzętu ochronnego do prac pod napięciem.

Grupa posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane na całym świecie i aktywnie uczestniczy w wyznaczaniu standardów technicznych i jakościowych w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Wstępna weryfikacja i klasyfikacja dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur, rozliczeń zaliczek pracowniczych, delegacji służbowych, wyciągów bankowych
  • Analiza rozrachunków, przygotowanie kompensat
  • Wspieranie procesu zamknięcia miesiąca
  • Udział w pracach nad sporządzaniem sprawozdań finansowych
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach

Wymagania

  • Student / studentka kierunku rachunkowość lub absolwent studiów I stopnia
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • Samodzielność, dokładność, obowiązkowość i rzetelność
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • Chęć pogłębiania wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Comarch CDN XL

Tak

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość pogodzenia nauki z pracą

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sicame.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SICAME Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 366, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SICAME Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 366. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
BUSINESS CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 14.06.2019
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
DATA SCIENCE CONSULTANT
więcej
Praca
Receptionist/Office Coordinator
Firma: e-point SA