Płatny Staż w Dziale IT

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, IT,
Nr referencyjny: 5/2020

Nazwa firmy

Stock Polska Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży FMCG z siedzibą w Lublinie i biurem Zarządu w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym (kontakt osobisty i pomoc zdalna)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Przygotowywanie sprzętu, kont dla nowych pracowników
  • Udział w projektach informatycznych
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy

Wymagania

  • Student/ka kierunków informatycznych i pokrewnych
  • Znajomość systemu Android na poziomie użytkownika zaawansowanego
  • Znajomość Windows 10 i Active Directory na poziomie administracyjnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze 35-40h / tygodniowo
  • Atutem będzie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Umiejętność szybkiego reagowania na incydenty
  • Nastawienie na pracę zespołową i wsparcie pracowników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Tak

Oferujemy

  • 6-miesięczny staż w oparciu o umowę cywilno-prawną (umowa zlecenie) z możliwością przejścia po stażu na umowę o pracę

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

cv przez link system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

pod linkiem system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta do działu Księgowości
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Staż
Stażysta w dziale Prawnym
więcej
Staż
Stażysta w Departamencie Strategii
Firma: PKO Leasing SA
Data dodania: 23.03.2020