PŁATNY STAŻ W AGENCJI REKLAMOWEJ

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama,
Nr referencyjny: BNG_PF23_CSIntJR_02.2018

Nazwa firmy

Man On The Moon

Jesteśmy Agencją HR, która chce towarzyszyć firmom i pracownikom na ich indywidualnej ścieżce rozwoju. Wierzymy, że droga, którą pokonuje każdy z nas nie jest przypadkowa, a najważniejsze momenty to te, kiedy spotykamy na niej innych ludzi.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi - tworzymy dla nich przyjazny, zawodowy świat. Lubimy podkreślać, że sami też jesteśmy ludźmi, którzy mają swoje pasje, doświadczenia i marzenia. Pracownikom pomagamy się rozwijać, a pracodawcom budować efektywniejszy biznes, którego podstawą jest Człowiek i jego kompetencje. Tworzymy nowe standardy HR, które pozwalają każdemu być sobą, odkrywać swoje najlepsze strony, a przy okazji cieszyć się życiem.

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów HR, którzy z pasją, uważnością i skupieniem na człowieku przez ostatnich 10 lat współtworzyli kulturę organizacyjną w międzynarodowych, nowoczesnych organizacjach.

Opis stanowiska

Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż w agencji digital/e-commerce - Pathfinder 23!

Zdobądź tajemną wiedzę i realne, niepodważalne umiejętności! Jako Stażysta będziesz rozwijać się w obszarze definiowania obecności marek online, będziesz wspierać dział Client Serive w planowaniu, tworzeniu i realizacji kampanii E-commerce dla międzynarodowych, rozpoznawalnych i lubianych marek - klientów agencji Pathfinder 23.

Wybrani Stażyści po ukończeniu stażu, będą mieć możliwość:

  • przedłużenia stażu o kolejne 3 miesiące (umowa zlecenie) lub
  • zatrudnienia na stałe w agencji Pathfinder 23 na stanowisku Junior Account Executive (umowa o pracę, pełen etat)

Wymagania

  • interesuje Cię zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów digitalowych i e-Commerce w prężnie rozwijającej się agencji reklamowej
  • pasonuje Cię się świat e-Commerce, nowych mediów i reklamy – chcesz rozwijać się w tym kierunku i zastanawiasz się, czy nie obrać tego zawodowego kierunku kariery
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim (obowiązkowo minimum B2!)
  • w miarę dobrze znasz programy z pakietu MS Office
  • chcesz nauczyć się współpracować z działami Design, Strategii i Produkcji
  • jesteś świetnie zorganizowany/-a i uważny/-a i cechuje Cię dbałość o szczegóły
  • lubisz ludzi i pracę zespołową
  • w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele
  • jesteś dostępny/-a czasowo 5 dni w tygodniu w (mniej więcej) standardowych godzinach pracy (9-17)

Nie

Oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie
  • mnóstwo wiedzy i umiejętności przekazywanych Ci bezpośrednio przez najlepszych specjalistów z branży
  • naukę fachu na realnych projektach dla największych brandów na Świecie
  • luźną atmosferę pracy i barwne towarzystwo

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Man on the Moon Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Małopolskiej 2, 60-616 Poznań. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
STAŻ W DZIALE PRAWNYM
Firma: Man On The Moon
Data dodania: 12.07.2019
Brand New Galaxy Sp. z o. o.
więcej
Staż
Warszawa, ul. Ząbkowska 27/31
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media