Płatny roczny staż w Dziale Marketingu i Trade Marketingu

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

PepsiCo

PepsiCo jest światowym liderem w produkcji artykułów spożywczych i napojów, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich. Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty PepsiCo miliard razy dziennie.

Opis stanowiska

Podczas stażu:

•odbędziesz wyjątkową podróż z kultowymi markami, dzięki czemu zdobędziesz praktyczną wiedzę z obszaru Marketingu i Trade Marketingu (2 rotacje w ramach programu: Marketing przekąski lub Marketing napoje, Trade Marketing)

•poznasz ciekawych i pełnych pasji profesjonalistów, dzięki którym odkryjesz i rozwiniesz swój potencjał

•będziesz miał okazje pracować przy największych kampaniach w Polsce

Wymagania

Jeśli :

•jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem

•masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

•umiesz i lubisz pracować w zespole

•biegle posługujesz się językiem angielskim  – pracujemy w międzynarodowych zespołach

•znasz MS Office

•masz ‚otwartą głowę’ i chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w obszarach Marketingu i Trade Marketingu

…to zapraszamy Cię do programu stażowego w jednej z najprężniej rozwijających się firm z branży FMCG w Polsce i na świecie!

Na CV czekamy do końca kwietnia: rekrutacja@pepsico.com

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

płatny roczny program stażowy

•umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (4/5 etatu)

benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

•wsparcie opiekuna i mentora oraz pakiet szkoleń wewnętrznych

•możliwość zatrudnienia na stałe po odbytym stażu w ramach różnych działów komercyjnych

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie projektami, budowanie strategii marketingowych, badania marketingowe i społeczne, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że zostawiając swoje CV wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych w prowadzonych przez podmioty z grupy PepsiCo procesach rekrutacyjnych przez okres 2 lat.

Twoja zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed takim wycofaniem.

Informujemy, iż administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do grupy PepsiCo, na rzecz którego zostały przesłane dane osobowe w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym („Spółka/Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych i wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach.

Jeśli CV zostało przesłane nie na potrzeby konkretnego procesu rekrutacyjnego, administratorem danych jest spółka PepisCo Consulting Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zamoyskiego 24/26. („Spółka”).

Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników.

Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów do pracy.

Część etatu

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/tka SEO
Firma: Whites Sp. z o. o.
Data dodania: 24.04.2019
więcej
Staż
Staż w Dziale Logistyki
Firma: TARGET Polska Sp. z o.o., Sp. K.
więcej
Staż
Staż w Dziale Prawnym
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ