Płatne praktyki w zespole zarządzania ryzykiem

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Data ważności oferty: 31.12.2019

PwC Polska

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso

Subskrybuj publikacje PwC na stronie pwc.pl/subskrypcje

Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty

Dlaczego warto?

• masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach m.in.: z obszaru zarządzania ryzykiem IT i bezpieczeństwa IT
  • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu wykorzystywania narzędzi IT w obszarze finansów i rachunkowości
  • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Czekamy na

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki informatyczne)
  • osoby zainteresowane ekonomią i informatyką o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
    - interesują się lub posiadają doświadczenie w obszarze audytu i oceny ryzyka IT albo w usługach doradczych związanych z IT/bezpieczeństwem informacji,
    - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
    - znają lub interesują się UML - modelowaniem systemów
    - bardzo dobrze znają programu MS Excel
    - znają narzędzia wykorzystywane do analizy dużych zbiorów danych
    - budują relacje i chętnie pracują w zespole
    - swobodnie komunikują się w języku angielskim
    - są na bieżąco z wydarzeniami ze  świata i biznesu

Co oferujemy?

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
  • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • Wyjazdy integracyjne
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • Pokój VIP z piłkarzykami oraz Xboxem z kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • Świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej firmowej kantyny
  • Lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika

Formularz aplikacyjny, CV, testy analityczne on-line

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz test analityczny on-line.

Link do formularza aplikacyjnego ------> bitly.pl/vE5Hd

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Praktykant w zespole Financial Management
Firma: KPMG