Płatne praktyki w zespole Risk Assurance - sektor finansowy

Profil stanowiska:
Data ważności oferty: 31.12.2019

PwC Polska

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso

Subskrybuj publikacje PwC na stronie pwc.pl/subskrypcje

Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty

Jako praktykant w dziale Risk Assurance będziesz miał możliwość dołączenia do zespołów realizujących różnorodne projekty w ramach sektora finansowego i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, audyt wewnętrzny, Compliance oraz sposoby organizacji procesów biznesowych.

Czekamy na:

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia, a także osoby, które:
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  • chętnie pracują w zespole,
  • mają wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne.

Mile widziana jest znajomość funkcjonowania rynków finansowych, udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich lub kołach naukowych.

Dlaczego warto:

• Zdobędziesz nowe umiejętności i poznasz różnorodne organizacje – tak jakbyś za każdym razem pracował/(a) w innym miejscu;
  • Będziesz pracować z najlepszymi specjalistami z branży;
  • Rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Praca w Risk Assurance daje możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia praktycznego w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem po biznesowe doradztwo operacyjne.
Przykładowe projekty realizowane przez Risk Assurance:

• Przeglądy procesów i regulacji wewnętrznych oraz ocena ich zgodności z dobrymi praktykami rynkowymi oraz obowiązującymi regulacyjami;
  • Przeglądy procesów biznesowych pod kątem ryzyka oraz testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych, a także ich optymalizacja poprzez efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów;
  • Wsparcie działów audytu wewnętrznego w realizacji zadań zgodnie z planem audytu;
  • Przeglądy jakości procesów kontroli wewnętrznej w instytucjach finansowych;
  • Ocena środowiska oraz rozwój metodologii kontroli wewnętrznej;
  • Atestacja zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC;
  • Doradztwo w zakresie zgodności z wymogami RODO, Solvency II, UCITS, rekomendacje KNF, itp.

Co oferujemy?

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
  • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • Wyjazdy integracyjne
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • Pokój VIP z piłkarzykami oraz Xboxem z kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • Świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej firmowej kantyny
  • Lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika

Formularz aplikacyjny, CV, testy analityczne on-line

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz testy analityczne on-line.

Link do formularza aplikacyjnego -----> bitly.pl/hhacc

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Praktykant w zespole Financial Management
Firma: KPMG