Płatne praktyki w konsultingu (Warszawa)

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Data ważności oferty: 31.12.2019

PwC Polska

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso

Subskrybuj publikacje PwC na stronie pwc.pl/subskrypcje

Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty

Dlaczego warto?

• będziesz brał udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach doradczych dla renomowanych klientów międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm
  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Czekamy na:

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia
  • osoby zainteresowane ekonomią o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
  • znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim
  • dobrze znają program MS Excel
  • budują relacje i chętnie pracują w zespole
  • są na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu

Co oferujemy?

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i smartfon z dużym pakietem danych
  • wyjazdy integracyjne
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • pokój VIP z piłkarzykami oraz Xboxem z kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej, firmowej kantyny
  • lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika

Formularz aplikacyjny, CV, testy analityczne on-line

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz test analityczny on-line.

Link do formularza aplikacyjnego -----> bitly.pl/sni5T

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com .

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Praktykant w zespole Financial Management
Firma: KPMG