Płatne praktyki w dziale Audytu

Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Data ważności oferty: 31.01.2020

PwC Polska

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso

Subskrybuj publikacje PwC na stronie pwc.pl/subskrypcje

Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty

Dlaczego warto:

• audytor to zawód dla osób z potencjałem a nie określonym kierunkiem studiów - według raportu Forbes audytor będzie w 2022 roku jednym z najbardziej pożądanych zawodów
  • masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych
  • zdobędziesz wiedzę o standardach rewizji finansowej oraz sprawozdawczości finansowej
  • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • będziesz członkiem zespołu i rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Czekamy na:

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia
  • osoby zainteresowane ekonomią, o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
  • są zmotywowane do zdobywania wiedzy i szybko się uczą
  • są komunikatywne i chętnie pracują w zespole
  • są na bieżąco z wydarzeniami ze  świata i biznesu
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim
  • dobrze znają program MS Excel
  • są w pełni dyspozycyjne do podjęcia praktyk w sezonie jesienno-zimowym i otwarte na lokalne podróże do biur klientów PwC

Co oferujemy?

• płatne praktyki w sezonie jesienno-zimowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • spotkania integracyjne
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • świeże owoce w biurze
  • lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Praktykant- profil konsumencki
Praktykant- profil technologiczny