Płatne praktyki w doradztwie podatkowym

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Data ważności oferty: 31.01.2020

PwC Polska

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso

Subskrybuj publikacje PwC na stronie pwc.pl/subskrypcje

Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty

Dlaczego warto

• masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów doradztwa optymalizacji podatkowej i przeglądów podatkowych
  • poznasz specyfikę prowadzenia rozliczeń podatkowych spółek oraz przygotowywania kalkulacji podatkowych zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm rodzinnych
  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Czekamy na

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)
  • osoby o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:

- znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
- swobodnie komunikują się w języku angielskim
- dobrze znają programy MS Office
- budują relacje i chętnie pracują w zespole
- są na bieżąco ze światem i biznesem

Co oferujemy?

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
  • wsparcie Buddy'iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezę karnawałową
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • dostęp do pokoju VIP z piłkarzykami oraz Xboxem i kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego CV, otrzymasz od nas mailowe zaproszenie do realizacji testu analitycznego on-line.

Poznaj nasze CV i przekonaj się, że warto karierapwc.pl/doc/CVPwC.pdf

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com .

aplikacje prosimy wysyłać przez link: bit.ly/2nofaTO

Praktykant- profil konsumencki