Planning Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Łańcuch dostaw,

Nazwa firmy

Procter & Gamble Polska Sp. z o.o.

Globalny lider rynku FMCG firma Procter & Gamble (P&G) otworzyła w Warszawie innowacyjny ośrodek zarządzania łańcuchem dostaw. W Europejskim Centrum Planowania zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób. Jest to kolejna inwestycja w ponad 20-letniej historii P&G w Polsce.

Opis stanowiska

Europejskie Centrum Planowania Procter & Gamble w Warszawie poszukuje pracowników

Przyjmiemy kilkadziesiąt osób do pracy na pełnym etacie na stanowisko Specjalista w dziale planowania. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, profesjonalny program szkoleń, pakiet socjalny i umowę o pracę.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, znajomość języka angielskiego, umiejętność analitycznego myślenia.

Nie

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, profesjonalny program szkoleń, pakiet socjalny i umowę o pracę

Wymagane dokumenty

Aplikację należy złożyć online na stronie internetowej.

Zobacz więcej:

Praca
Data Scientist
Firma: Capgemini Polska SP. z.o.o
Data dodania: 12.12.2019
Warsaw, Poland
więcej
Praca
Specjalista ds. rozliczeń projektów
Firma: PKP Energetyka
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praca
Główny Specjalista
Firma: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.