Paid Social Trainee (planowanie kampanii w mediach społecznościowych)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media,

Nazwa firmy

SalesTube Sp. z o.o.

Należymy do Group One - największej niezależnej grupy komunikacyjnej na polskim rynku, w której skład wchodzą agencje reklamowe, domy mediowe oraz my czyli SalesTube, agencja e commerce performance.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która kompleksowo zajmuje się biznesem e-commerce. Od przygotowania projektu, strony sklepu i jego zaplecza technologicznego, procesu magazynowania i logistyki przez działania marketingowe (przygotowanie reklam, działania SEO i SEM, email marketing czy remarketingu), aż po optymalizację czyli usprawnienie wszystkich procesów związanych ze sprzedażą online. A wszystko to robimy po to, aby zwiększyć zyski naszych klientów oraz pozyskać nowych klientów dla ich biznesów.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, trendy i rozwiązania z szeroko pojętego świata digitalu, które przekładają się na skuteczność działań i zadowolenie klientów.

Opis stanowiska

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

Jako Paid Social Trainee będziesz wspierać zespół w planowaniu, implementacji i optymalizacji kampanii w mediach społecznościowych. Będziesz dbać o to, aby reklama pojawiająca się użytkownikom mediów społecznościowych przyniosła jak największe korzyści dla klienta - czy to w postaci zwiększenia sprzedaży, pozyskania nowych klientów czy zwiększenia rozpoznawalności marki wśród konsumentów.

Wymagania

  • zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który dzięki nam poznasz od podszewki)
  • analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • chęci uczenia się, zaangażowania i podejmowania nowych wyzwań
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1)
  • gotowości do podjęcia współpracy na pełen etat

Tak

Oferujemy

  • świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • program onboardingowy, Buddy, który ułatwią Ci szybkie wdrożenie
  • możliwości rozwoju (pakiet szkoleń, programy i rozmowy rozwojowe, zajęcia z jęz. angielskiego oraz wymianę - doświadczeń pomiędzy pracownikami)
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi
  • bogate pakiety benefitów (np. joga) oraz ciekawe inicjatywy wewnętrzne
  • 2h na rozwój Twoich pasji lub spędzenia czasu z rodziną (praca w piątki do 15:00)
  • biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w zielonej części Warszawy

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, zarządzanie projektami, budowanie strategii marketingowych, badania marketingowe i społeczne, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SalesTube Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, KRS: 0000342741 NIP: 521-354-68-72, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska “Paid Social Trainee” oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź