Osoba do promocji internetowej

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing,
Nr referencyjny:
Data ważności oferty:

Nazwa firmy

LH Software

LH Software jest prężnie rozwijającą się firmą z branży IT. W swoje ofercie posiada programy księgowe ułatwiające prace biurom rachunkowym, księgowym oraz stowarzyszeniom.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • marketing szeptany
  • mailingi
  • artykuły reklamowe i marketingowe i ich promocje w internecie
  • promocje produktów pozostałymi kanałami (FB, G+, Linkedin)

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w wyżej wymienionych zadaniach
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja własnej pracy

Nie

Oferujemy

  • Pracę na cały etat lub w mniejszym wymiarze godzin
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju w branży marketinogowej
  • Pracę w biurze .

Wymagane dokumenty

Zainteresowane zapraszamy do wysłania cv.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodęna przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zobacz więcej:

Praca
Asystent
Firma: Match&Spark
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Praca
Executive Assistant
Firma: enxoo
więcej
Praca
Accounting Assistant