Oferta stażuysta w dziale BD & Marketing

Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny:
Data ważności oferty:

Opis stanowiska

Program płatnych praktyk skierowany jest do studentów IV i V roku oraz do absolwentów studiów na kierunkach: ekonomia, zarządzanie, marketing.   Twoje zadania: • researche marketingowe • aktualizacja materiałów marketingowych • uzupełnianie wewnętrznych baz danych kancelarii • uzupełnianie informacji na stronie internetowej kancelarii • uzupełnianie danych w systemie CRM • wspieranie działu BD & Marketing w organizacji eventów • ogólna pomoc administracyjna dla działu BD & Marketing Wybór praktykantów odbywa się na podstawie (i) wstępnej selekcji podań, (ii) rozmowy sprawdzającej znajomość języka angielskiego oraz (iii) rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania

Kandydaci powinni wykazać się: • bardzo dobrą znajomością MS Office, w szczególności programu Word i Excel • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie • dbałością o szczegóły • odpowiedzialnością • umiejętnościami analitycznymi

Nie

Oferujemy

• płatny Oferta stażu, który trwa 3 miesiące i jest podzielony na dwa 6-tygodniowe okresy (z możliwością przedłużenia w indywidualnych przypadkach) • bieżący udział w projektach realizowanych przez Kancelarię • bezpośredni kontakt z wielokulturowym środowiskiem prawniczym i biznesowym

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk Aplikuj lub wysyłając CV na adres iwona.chelminiak@whitecase.com z dopiskiem: Oferta stażuysta BD & Marketing

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta w zespole badawczym
Firma: Kanar Polska
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Staż
Stażysta w dziale Oferty
Firma: Norauto Polska sp. z o.o.
Data dodania: 13.11.2019
Warszawa, ul. Jubilerska 10
więcej
Staż