Oferta stażuysta - Researcher

Opis stanowiska

  • Wsparcie Konsultantów przy realizacji projektów Executive Search: identyfikacja i weryfikacja Kandydatów spełniających oczekiwania Klienta, weryfikacja nadsyłanych aplikacji, pierwszy kontakt telefoniczny z Kandydatami, analiza rynku
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego z obszaru HR: pomoc w przygotowywaniu projektów i szkoleń rozwojowych

Wymagania

  • Studenci 3-5 roku lub absolwenci studiów społecznych lub ekonomicznych
  • Dostępność min. 10-15 godzin tygodniowo
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Swobodne posługiwanie się MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • Zaangażowanie i chęć uczenia się
  • Komunikatywność i otwartość
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Kreatywność, inicjatywa, energia do działania

Nie

Oferujemy

  • Kilkuetapowe zdobywanie doświadczenia: bezpłatny 2 miesięczny Oferta stażuowy okres próbny, możliwość kontynuacji w formie Oferta stażuu płatnego
  • Praktyczne poznanie specyfiki pracy w firmie konsultingowej
  • WspółOferta pracy z doświadczonymi konsultantami
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o wysłanie aplikacji CV z „Nr Ref. 1377 ” i dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zobacz więcej:

Staż
Strategy & Finance Intern
Firma: Nethone
Data dodania: 10.12.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM IN MARKETING FOR P&G HEALTH
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 02.12.2019
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
Warzawa