Młodzy Analityk

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Gemius SA

Gemius SA - jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych. Jesteśmy również pasjonatami technologii – dzielimy się naszą wiedzą i rozwiązaniami uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych, organizując spotkania na uczelniach wyższych oraz korzystając i propagując rozwiązania open-source, w budowie których współuczestniczyliśmy np. MooseFS.

Odwiedź nas na naszym profilu na Facebook-u.

Opis stanowiska

Jako Młodszy Analityk dołączysz do Działu Analiz, który odpowiada za wykonywanie zaawansowanych analiz i niestandardowych raportów, niedostępnych z poziomu interfejsów produktów Gemius. Zespół przygotowuje zarówno rozwiązania jednorazowe, jak i automaty do cyklicznych, bądź często powtarzających się zapytań, opiekuje się infrastrukturą raportową oraz wdraża i rozwija nowe raporty i analizy.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

  • przetwarzanie i analiza danych, przy wnikaniu w trudne zagadnienia i znajdywaniu nieoczywistych rozwiązań,
  • przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku polskim i angielskim,
  • aktywna współpraca z innymi zespołami w firmie przy przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń,
  • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną oraz charakteryzują Cię:

  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • pracowitość i dokładność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dociekliwość, krytyczne spojrzenie, uwaga na detal,
  • łatwość i chęć do argumentowania wypracowanych wniosków,

a także masz:

  • bardzo dobry poziom języka angielskiego,
  • wiedzę z zakresu zagadnień związanych z internetem,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix®,
  • znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie plików tekstowych, np. awk, grep, sed oraz znajomość relacyjnych baz danych.

Tak

Oferujemy

Dołączając do nas:

  • zdobędziesz doświadczenie w przetwarzaniu dużych ilości danych,
  • poznasz metody badania internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
  • wdrożysz się w pracę z nowymi technologiami i narzędziami,
  • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami, elastyczne godziny pracy), szeroki zakres firmowch benefitów (m.in. karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, masaże, integracje).

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Po spotkaniu z przedstawicielami HR kolejnym etapem jest rozwiązanie zadania. Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym, który ostatecznie podejmie decyzję o współpracy z kandydatem.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Administratorami danych osobowych są Gemius SA, Gemius Polska sp. z o.o. oraz AdOcean sp. z o.o., wszystkie podmioty z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 48, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Kodeksu Pracy lub dodatkowej zgody, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przystąpienia do rekrutacji. Masz prawo: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych osobowych mogą być podwykonawcy świadczący usługi związane z rekrutacją oraz inne podmioty Grupy Gemius. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zgody na wiele procesów rekrutacyjnych przez maksymalnie 5 lat. Wszelkie pytania i wątpliwości w zakresie przetwarzania danych możesz zgłaszać poprzez adres mail: zrr@gemius.com

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services