Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

HIRE PARTNER

Hire Partner jest firmą doradczą oferującą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji pracowniczej.

Bycie częścią Hire Partner oznacza możliwość bycia kimś więcej niż pracownikiem. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym spotykają się ludzie pełni zaangażowania i pozytywnej energii. Twój sukces personalny jest dla nas bardzo ważny, dlatego pomożemy Ci go osiągnąć. Wszystko po to, aby tworzyć grono najlepszych profesjonalistów - liderów.

Jesteśmy dla Ciebie.

Ponad wszystko cenimy:

Entuzjazm – Sami jesteśmy entuzjastami i wiemy, jak bardzo pomaga to w osiąganiu najlepszych rezultatów, dlatego pozytywna energia i zaangażowanie są u nas zawsze mile widziane.

Pasję – Kochamy to co robimy. Wierzymy, że jeśli angażujemy się w coś, co nas pasjonuje efekty naszej pracy są znacznie łatwiejsze do osiągnięcia. Znacznie większa jest również satysfakcja z odnoszonych sukcesów.

Profesjonalizm – Bycie profesjonalistą, to nie tylko posiadanie wiedzy eksperckiej. To także prawidłowa postawa, która determinuje osiąganie sukcesów i umożliwia ciągły rozwój. Stawiamy na takich ludzi wierząc, że będąc częścią takiej społeczności wszyscy mamy szanse rozwijać się znacznie szybciej. Poza tym – Praca z profesjonalistami to sama przyjemność, prawda?

Jeśli Ty także jesteś osobą pełną entuzjazmu oraz zaangażowania a obszar Doradztwa Personalnego i Rekrutacji to dla Ciebie interesująca ścieżka rozwoju zawodowego, przy czym wysoko cenisz sobie pracę w zgranym zespole profesjonalistów chętnych do dzielenia się swoją wiedzą – DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska

Stawiasz swoje pierwsze kroki w obszarze rekrutacji lub masz doświadczenie w obsłudze klienta? Chcesz rozwijać dotychczasowe doświadczenia i zdobyć nowe kompetencje? Cenisz sobie pracę w miłym i pomocnym zespole?

Dołącz do nas!

www.hirepartner.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami w kontekście realizowanych projektów
  • Bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów

Wymagania

  • Chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze rekrutacji i selekcji
  • Pierwsze doświadczenia w pracy jako researcher/konsultant w firmie doradztwa personalnego lub w obszarze obsługi klienta – mile widziane
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzenia sieci kontaktów
  • Aktualny status studenta
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Tak

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
    • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
    • Biuro w dogodniej lokalizacji

    komunikatywność i budowanie relacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

    Wymagane dokumenty

    CV

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hire Partner Paulina Bryl z siedzibą w Warszawie (03-126) przy ul. Ceramicznej 37B/21, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hire Partner Paulina Bryl z siedzibą w Warszawie (03-126) przy ul. Ceramicznej 37B/21 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem office@hirepartner.pl.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Pełny etat

    Zobacz więcej:

    Praca
    Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
    Firma: J.P. Morgan
    Data dodania: 15.10.2019
    więcej
    Praca
    Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
    Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
    Data dodania: 14.10.2019
    więcej
    Praca
    Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting