Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i weryfikacja bieżących płatności
  • Kontrola dokumentów księgowych
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami
  • Wsparcie działu księgowości
  • Kopiowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych
  • Zbieranie i analizowanie przepływów w walutach obcych

Wymagania

  • Student/-ka lub absolwent/-ka uczelni ( finanse, rachunkowość, ekonomia itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Podstawowa wiedza z obszaru księgowości/rachunkowości
  • Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się programami księgowymi i umiejętność księgowania
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Tak

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach praktyk/stażu, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
HR Intern
Firma: GOG.com
Data dodania: 14.06.2019
Warsaw (next to ALK:)
więcej
Staż
Płatny staż- Programista PHP
Firma: Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.
więcej
Staż
Stażysta/tka ds. Marketingu
Firma: Whites Sp. z o. o.