Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

SMARTTECH SP. Z O. O.

Firma SMARTTECH jest znanym na rynku producentem precyzyjnych skanerów 3D. Będąc obecną na rynku od 16 lat, spółka nieustannie rozwija metodę pomiarową poprzez implementacje najnowszych rozwiązań optycznych i projekcyjnych w swoim algorytmie pomiarowym. Celem firmy SMARTTECH jest nie tylko sprzedaż, ale również edukacja i popularyzacja zaawansowanych technologicznie metod bezkontaktowego pomiaru.

Opis stanowiska

  • redagowanie tekstów;
  • zadania wykonywane za pomocą programów graficznych 3D;
  • zadania związane z obsługą kamery i montażem wideo.

Wymagania

  • komunikatywny angielski;
  • lekkie pióro;
  • podstawowa znajomość programów graficznych 2D;
  • chęć do nauki;
  • obycie z kamerą i programami do montażu wideo;
  • komunikatywność;
  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie działającej w branży nowych technologii;
  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku skanerów 3D;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze;
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż z zakresu nowych technologii;
  • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji o znajomość zaawansowanych specjalistycznych programów do skanowania 3D;
  • kontakt z ludźmi z całego świata – od obu Ameryk po Tajwan i Australię.

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Wsparcie Działu Obsługi Roszczeń
Firma: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A
Data dodania: 18.05.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Internship with German
Firma: Marsh
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Analityk w Departamencie Ryzyka
Firma: FAKTORIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, ul. Wołoska 24