Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Łańcuch dostaw, Obsługa klienta / Call Center, Transport / Spedycja,
Nr referencyjny: Log/Waw

Nazwa firmy

Teknos Sp. z o. o.

Firma Teknos jest jednym z czołowych europejskich dostawców farb przemysłowych, który zajmuje silną pozycję także w segmencie detalicznym oraz farb dekoracyjnych. Firma Teknos prowadzi działania w ponad 20 krajach w Europie, Azji i USA. Grupa zatrudnia około 1 800 osób, z czego około 190 zajmuje się badaniami i rozwojem. W Polsce Teknos Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność w Polsce od 1997 roku.

Opis stanowiska

  • Współpraca z Działem Handlowym,
  • przyjmowanie i przygotowywanie zamówień od klientów do realizacji poprzez wprowadzanie danych do systemu ERP,
  • tworzenie dokumentów magazynowych i faktur niezbędnych do prawidłowej obsługi klientów,
  • ścisła współpraca z pracownikami Magazynu w zakresie realizacji zamówień od klientów, przekazywanie pełnej informacji i dokumentacji dotyczącej realizacji zamówień od klientów,
  • stałe monitorowanie stanu płatności,
  • bieżąca analiza stanów magazynowych pod kątem przygotowania zamówień do dostawców,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi oraz organizacja transportu, troska o optymalizację kosztów transportu,

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość systemu ERP oraz CRM
  • skrupulatność,
  • komunikatywność

Tak

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • opieka medyczna
  • system premiowy

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, angielski, niemiecki,

Wymagane dokumenty

cv

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Teknos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 59, 03-885 Warszawa, (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Teknos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 59, 03-885 Warszawa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@teknos.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.