Młodszy specjalista ds analiz i wsparcia

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,
Nr referencyjny: BSP/8A/18
Data ważności oferty: 31.08.2018

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”, a także tygodnik „WPROST”. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Dołącz do naszego zespołu Biura Karier i Współpracy z Absolwentami

- poszukujemy młodszego specjalisty ds. analiz i wsparcia!

Jako Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami dbamy o rozwój kariery ponad 9 000 studentów i 50 000 absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego.

Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nasze biuro pod kątem organizacji wydarzeń, jak również analizy danych dot. rynku pracy i naszych działań.

Chcielibyśmy byś zaopiekował/a się m.in.

• obsługą wydarzeń studenckich/absolwenckich od strony „back-offisowej”, z czasem koordynacja samodzielnych projektów – wydarzeń organizowanych przez Biuro Karier ALK,
  • analizą danych dot. działań realizowanych przez biuro (m.in. przygotowywanie podsumowań i raportów, wizualizacja danych),
  • pozyskiwaniem wartościowych informacji dot. rynku pracy w oparciu o które możemy modyfikować swoją ofertę,
  • opieką nad bazami naszych umów partnerskich,
  • nawiązywaniem i podtrzymywaniem relacji z pracodawcami i absolwentami,
  • bieżącym wsparciem administracyjnym w pracy biura.

Czego od Ciebie oczekujemy, byś mógł/mogła efektywnie działać jako Młodszy specjalista ds. analiz i wsparcia w naszym zespole?

• zmysłu organizacyjnego, by wesprzeć nas w organizacji wydarzeń rekrutacyjno-employerbrandingowych dla naszych studentów i absolwentów,
  • umiejętności analitycznego myślenia wraz z doświadczeniami pracy z bazami danych w programie Microsoft Excel,
  • otwartości na kontakty i budowanie relacji ze studentami, absolwentami i pracodawcami z którymi współpracujemy,
  • chęci i łatwości w poznawaniu nowych systemów informatycznych na których oparta jest nasza praca,
  • znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom B2),
  • chęci, ciekawości i gotowości do dalszej nauki i rozwoju w obszarze edukacji.

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • poznanie pracy Biura Karier i uczelni „od podszewki”,
  • atrakcyjne pakiet benefitów,
  • dołączenie do zespołu, który lubi ze sobą pracować J

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna na stornie: www.kozminski.edu.pl/index.php

Pełny etat

młodsza/y księgowa/y
Firma: Randstad Finance