Młodszy konsultant w dziale Audytu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Rödl & Partner

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

Zostaliśmy też odznaczeni tytułami „Dobry Pracodawca 2019” i „Dobra Firma 2019” przyznawany Liderom biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechniającego dobre praktyki związane z CSR.

W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

- wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów
- kontakt z Klientami - także obcojęzycznymi
- sporządzanie raportów z realizowanych projektów
- współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej realizacji zleceń

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

- student V roku lub absolwent studiów o profilu ekonomicznym/ finanse i rachunkowość
- pierwsze doświadczenia zawodowe w księgowości lub audycie
- znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie Klientowi informacji zwrotnej
- umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
- samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

Tak

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
- możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
- rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
- różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce
- program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
- dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Rödl & Partner w Polsce , na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 15.10.2019
więcej
Praca
Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
Data dodania: 14.10.2019
więcej
Praca
Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting