Młodszy konsultant SQL/ETL

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,
Nr referencyjny: CV-JETL/2017/09

Nazwa firmy

Algomine Sp. z o.o. sp.k.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych;
  • Tworzenie struktur i data-martów raportowo-analitycznych;
  • Integracja danych przy zastosowaniu technologii ETL lub SQL;
  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych.

Wymagania

  • Znajomość języka SQL;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Chęć do nauki i pomysłowość;
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych;
  • Znajomość narzędzi klasy ETL lub programowania w Python będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Udział w projektach BI;
  • Pracę z zespołem ekspertów w swojej dziedzinie;
  • Pracę dającą duże możliwości rozwoju;
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności;
  • Nowoczesne narzędzia;
  • Miłą atmosferę pracy.

praca w grupie, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość programów do statystycznej analizy danych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Kontrakt lub samozatrudnienie

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Analityk Finansowy
Firma: StaffARD
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praca
MŁODSZY SPECJALISTA DS. OFERTY ONLINE
Firma: Komputronik S.A.
Warszawa (Polska)
więcej
Praca
Asystentka Oddziału
Firma: Home Broker S.A.