Młodszy Doradca Klienta

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

Mellon Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • terminowa i profesjonalna obsługa telefonicznych zgłoszeń Klientów w ramach obsługiwanej infolinii przychodzącej;
  • inicjowanie działań sprzedażowych z Klientami podczas prowadzenia obsługi posprzedażowej;
  • umiejętna identyfikacja potrzeb klienta w celu sprzedaży nowych produktów;
  • budowanie i utrzymywanie relacji sprzedażowych z Klientami;
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami bankowymi;

Wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracować z ludźmi;
  • obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu;
  • posiadasz poprawną dykcję i lubisz rozmawiać przez telefon;
  • chcesz poznać tajniki pracy w Banku i zdobywać nowe umiejętności;
  • posiadasz wykształcenie min. średnie;
  • masz już za sobą doświadczenie w obsłudze klienta/call center/sprzedaży;

Tak

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach Banku (praca w siedzibie Banku w nowoczesnym biurze)
  • umowę o pracę na pełny etat
  • praca w systemie zmianowym 7/24/365
  • wynagrodzenie składajace się z podstawy i realnych premii miesięcznych i kwartalnych
  • pakiet benefitów: darmową opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
  • profesjonalny program adaptacyjny
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland. Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.

Kluczowe kompetencje

komunikatywność i budowanie relacji,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Młodszy Doradca Klienta w firmie Mellon Poland Sp. z o. o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału mojej osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez i dla firmy Mellon Poland Sp. z o. o.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystentka / Asystent ds. Data Processing
Firma: MDDP Outsourcing
Data dodania: 21.03.2019
więcej
Praca
Junior Project Manager
Firma: Rebels Valley Sp. z o.o.
więcej
Praca
ASYSTENT AKADEMICKI - STENOTYPISTA dla niesłyszącej studentki
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego