Młodszy analityk

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Edukacja / Szkolenia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

Smart-be

Firma Smart-be sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu projektów, doradztwie i szkoleniach. Kompleksowo zarządzamy projektami skutecznie wspierając biznes w osiągnięciu założonego celu. Prowadzimy biura projektów (PMO), nadzorujemy wykonawców oraz monitorujemy realizację kolejnych kamieni milowych w projekcie. Prowadzimy szkolenia i warsztaty o tematyce zakupowej i zamówień publicznych. Wspieramy biznes w modelowaniu procesów.

Opis stanowiska

Firma Smart-be sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko MŁODSZY ANALITYK. Szukamy osób lubiących wyzwania, pasjonatów Excela i PowerPoint’a. Takich, dla których problem to zwykłe zadanie, a wymagający partner biznesowy jest okazją do zbudowania owocnej współpracy.

Czekają na Ciebie ciekawe zadania:

  • udział w projektach optymalizacyjnych i wdrożeniowych z obszaru IT
  • przygotowywanie prezentacji, analiz i filmów instruktażowych
  • przygotowywanie szkoleń i ofert dla klientów
  • wsparcie zespołów projektowych
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i dbanie o terminowość realizacji zadań
  • organizowanie i prowadzenie prac projektowych
  • raportowanie o postępach prac i osiągniętych KPI
  • obsługa spotkań
  • koordynacja obiegu informacji dot. projektu pomiędzy członkami zespołu
  • prowadzenie archiwum projektowego

Wymagania

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Wystarczy, że zaprezentujesz nam w przygotowanej przez siebie prezentacji swoją osobę wsposób, który nasza ciekawi. Umieść wniej informacje o Twoich kompetencjach, doświadczeniach i mocnych stronach.

Jeśli już wiesz, że to jest praca właśnie dla Ciebie wyślij prezentację na adres: kontakt@smart-be.pl do dnia 31.10.2019.

Nie zapomnij o klauzulach RODO abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe.

Tak

Oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia i godzin pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • premia uznaniowa
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • niepowtarzalna atmosfera
  • możliwość awansu

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów graficznych, zarządzanie projektami, analiza ekonomiczna, angielski,

Wymagane dokumenty

Prezentacja, CV

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyniku rekrutacji będzie firma Smart–be sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 12/3, 02-566 Warszawa, NIP 5213870354, REGON 383782187, wpisaną do KRS nr 0000793103, www.smart-be.pl

2. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji.

3. Kandydaci w procesie rekrutacji mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, w każdym momencie poprzez zawiadomienie administratora. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

4. Podstawą przetwarzania danych osobowych w trakcie rekrutacji jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

5. Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji rekrutacji i zatrudnienia pracownika.

6. Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

7. Dane kandydatów do pracy przechowywane będą do momentu zakończenia procesu rekrutacji, a następnie niezwłocznie usunięte.

8. Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

9. Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 15.10.2019
więcej
Praca
Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
Data dodania: 14.10.2019
więcej
Praca
Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting