Młodszy Analityk

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Doradztwo / Konsluting,
Nr referencyjny: WAR001LX

Nazwa firmy

Mercer

Mercer jest wiodącym, globalnym doradcą usług związanych z zarządzaniem talentami, zdrowiem, emeryturami i inwestycjami. Konsultanci Mercer pomagają klientom na całym świecie w tworzeniu i administrowaniu systemami wynagrodzeń, programami opieki medycznej, emeryturami, ubezpieczeniami, i innymi świadczeniami pracowniczymi. Mercer zatrudnia ponad 20 000 pracowników, działających w ponad 40 krajach. Firma jest w całości własnością Marsh & McLennan Companies, Inc.

W Mercer wpływamy na życie ponad 110 milionów ludzi każdego roku.

Do biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY ANALITYK

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z analitykami w Warszawie i innych biurach Mercera przy gromadzeniu i analizowaniu danych płacowych oraz przygotowywaniu raportów statystycznych.

Wymagania

  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Microsoft Excel
  • dbałość o szczegóły i rzetelność
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Studenci (w szczególności 1-3 rok oraz studiów zaocznych) mile widziani!

Nie

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie 20 PLN brutto za godzinę
  • dodatkowy bonus uzależniony od wyników pracy
  • szkolenia z dedykowanym trenerem (metoda TWI) przygotowujące do wykonywania zadań
  • Induction Day pierwszego dnia pracy – wprowadzenie w kulturę organizacyjną Mercer
  • wsparcie doświadczonej osoby w pierwszych tygodniach pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • nowoczesny budynek biurowy klasy „A” w centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV w jęz. angielskim

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Zobacz więcej:

Praktyki
Customer Service Intern
Firma: Chep Polska
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Młodszy Specjalista w dziale Zarządzania Aktywami (palety)
więcej
Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.