młodsza/y księgowy/y

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Randstad Finance

Randstad Professionals Finance specializes in conducting recruitment projects for managerial and specialist positions in financial, controlling and accountancy sector. We focus on sourcing best candidates for financial positions in order to support our Clients representing various branches, including financial services and shared service centres.

Opis stanowiska

  • praca na SAP (zapewniamy też szkolenie)
  • rozliczenie wydatków służbowych i delegacji
  • księgowanie faktur zakupowych
  • administracja programu bankowości elektronicznej
  • bieżące wsparcie działu księgowośc

Wymagania

  • rok doświadczenia pracy w księgowość
  • znajomość systemu SAP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mail,
  • podstawowa znajomość słownictwa księgowego)
  • doświadczenie w obszarze księgowania wydatków pracowniczych

Tak

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie umowa o pracę tymczasowa minimum rok
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • płatny urlop, składki ZUS
  • pakiet benefitów Randstad PLUS: prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online – wejdź na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

praca w grupie, rozwiązywanie problemów, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość,

Wymagane dokumenty

randstadpl.traffit.com/public/an/53192

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
młodsza/y księgowa/y
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 10.08.2018
Warszawa - Okęcie
więcej
Praca
specjalistyczne
Firma: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Warszawa, ul. Jasna
więcej
Praca
German Accounting Assistant (Order to Cash)
Firma: FRISTA
Warszawa, Mazowieckie