młodsza/y księgowa/y

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Randstad Finance

Randstad Professionals Finance specializes in conducting recruitment projects for managerial and specialist positions in financial, controlling and accountancy sector. We focus on sourcing best candidates for financial positions in order to support our Clients representing various branches, including financial services and shared service centres.

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • przygotowywanie raportów dla przełożonego
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu
  • wprowadzanie kontraktów z kontrahentami do systemu

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość SAP

Tak

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, umowa na czas nieokreślony)
  • praca w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

randstadpl.traffit.com/public/an/51910

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 10.08.2018
Warszawa - Okęcie
więcej
Praca
specjalistyczne
Firma: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Warszawa, ul. Jasna
więcej
Praca
German Accounting Assistant (Order to Cash)
Firma: FRISTA
Warszawa, Mazowieckie