Media Trainee

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Media / Sztuka / Rozrywka,

Nazwa firmy

Starcom

Jesteśmy agencją tworzącą skuteczne rozwiązania biznesowe w dynamicznie zmieniającym się środowisku relacji konsumentów z markami. Wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych wykorzystując nasze doświadczenie, kompetencje, narzędzia i technologie służące do skutecznej dystrybucji treści marketingowych. Starcom jest globalną marką należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W Polsce zatrudniamy blisko 250 ekspertów i korzystamy z kompetencji specjalistycznych departamentów i agencji działających w strukturach Publicis Media. W ramach Publicis Media dostarczamy naszym klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologii i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom jest najbardziej efektywną agencją w Polsce według globalnego rankingu Global Effie Index. Jesteśmy również najwyżej notowaną agencją z Polski w prestiżowym, globalnym rankingu WARC 100. Pracujemy dla kilkudziesięciu najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, wśród których są między innymi: Aflofarm Farmacja Polska, T-Mobile, Samsung, Eurobank, ZT Kruszwica, Black Red White, Grupa TVN, BZ WBK, Grupa Lotos.

Opis stanowiska

Lubisz reklamę i chciałabyś/chciałbyś pracować w branży?

Jeżeli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy osób bez doświadczenia na Media Trainee

Wymagania

Jeżeli:

  • Masz wykształcenie (albo jesteś na 5 roku) w kierunku technicznym lub matematycznym lub informatycznym lub ekonomicznym lub marketingowym albo Twój kierunek to Zarządzanie
  • Masz zdolności analityczne: dobrze liczysz, intepretujesz dane i wyciągasz trafne wnioski
  • Znasz Excela i poruszasz się dobrze w jego formułach, wykresach, filtrowaniu danych
  • Twoja praca charakteryzuje się dokładnością, dobrą organizacją, a przy tym cenisz sobie dobrą komunikację w zespole
  • Znasz język angielski
  • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin

Nie

Oferujemy

  • Pracę w swobodnej atmosferze wśród młodych pozytywnych ludzi
  • Wyzwania intelektualne – poznasz jak działa rynek reklamowy w Polsce
  • Pracę z ludźmi, a nie tylko z monitorem :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową, wpisując w tytule maila: Media Trainee.

Klauzula

Ważne, aby w CV znalazła się klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonej przez: Starcom Sp. z o.o. i SMG Poland Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish