Media Trainee

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój, Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama, Media / Sztuka / Rozrywka,

Nazwa firmy

Value Media Sp. z o.o.

Należymy do Group One - największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, w której skład wchodzą agencje reklamowe, agencja e-commerce performance – SalesTube oraz domy mediowe – w tym my, czyli Value Media.

Powstaliśmy po to, aby zmieniać istniejące zasady w szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Naszą misją jest przekraczanie oczekiwań naszych Klientów. Nie jesteśmy klasycznym domem mediowych, bo myślimy o komunikacji jako jednym procesie, dlatego łączymy w sobie wszystkie kompetencje niezbędne do budowania silnych marek.

Jesteśmy uznanym domem mediowym, a nasze rozwiązania komunikacyjne były wielokrotnie nagradzane

w prestiżowych konkursach branżowych. W 2016 roku otrzymaliśmy tytuł - Niesieciowy Dom Mediowy 2016 Roku - w raporcie Media & Marketing Polska. Z kolei w raporcie Panorama Reklamy 2016, przygotowanym przez branżowy magazyn Press, Value Media zostało wyróżnione za Wzrost Roku.

Dowiedz się o nas więcej na: www.valuemedia.pl/rekrutacja

Opis stanowiska

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

Jako Media Trainee będziesz wspierać zespół w planowaniu i zakupie mediów online (media internetowe, social media) i offline (TV, radio, prasa drukowana, działania OOH). Krótko mówiąc, analizować, w jakich mediach i w którym dokładnie miejscu wyemitować daną reklamę, aby przyniosła jak największe korzyści dla klienta czy to w postaci zwiększania sprzedaży, pozyskania nowych klientów czy zwiększenia rozpoznawalności marki wśród konsumentów. Następnie kupowaniu miejsce w tych mediach i analizowaniu trwających kampanii tak, aby w odpowiednim momencie móc ją zoptymalizować, czyli np. zintensyfikować działania, które widzimy, że przynoszą spodziewane efekty.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który poznasz dzięki nam od podszewki);
  • analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint);
  • chęci rozwoju, zaangażowania oraz otwartości;
  • energii do działania i inicjatywy w proponowaniu rozwiązań;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1);
  • gotowości do podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin;

Tak

Oferujemy

Oferujemy możliwość współpracy i  nauki dla osób wkraczających na drogę zawodową. Nasza oferta to idealna okazja, aby poznać organizację, uczestniczyć w codziennej pracy firmy i dowiedzieć się jak działa branża mediowa. Dajemy ci realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji, budowania swojego doświadczenia i nauki od ekspertów w swoim fachu.

Chcemy, abyś czuł/a się u nas dobrze - nasze biuro mieści się w ekologicznym budynku w zielonej, dobrze skomunikowanej części Warszawy. Dodatkowo co tydzień dostaniesz od nas 2 godziny extra, które możesz przeznaczyć dla swoich bliskich lub rozwój własnych pasji - (od poniedziałku do czwartku pracujemy w godz. 9-17 a w piątki do godz 15:00), ale to nie koniec :). Dołączając do nas czeka na Ciebie pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta multisport, joga na naszym zielonym patio i wiele, wiele więcej...

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), badania marketingowe i społeczne, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Nie zapomnij umieścić w zgłoszeniu poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Value Media Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa KRS: 0000240131 NIP: 526-287-99-29, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska Media Trainee oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)."

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Adwokat/ Radca prawny
Firma: Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.
Data dodania: 24.05.2019
więcej
Praca
Aplikant
więcej
Praca
Asystent/Asystentka ds. administracyjnych