Media Trainee

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing,

Nazwa firmy

Mediavest

Mediavest jest globalną agencją należącą do jednego z największych holdingów reklamowych na świecie - Publicis Groupe. W Polsce zatrudniamy kilkudziesięciu ekspertów komunikacji marketingowej i korzystamy z kompetencji specjalistycznych departamentów i agencji działających w strukturach Publicis Media. Samodzielnie oraz w ramach Publicis Media dostarczamy naszym klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologii i zarządzanie danymi, content marketingu oraz business transformation. Pracujemy dla wielu dynamicznie rozwijających się polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym m.in.: Grupy Żywiec, Lorenz Bahlsen, Getin Holdingu, Statoila, Loyalty Partner, PPG Deco (Dekoral), dla których rok rocznie zdobywamy prestiżowe nagrody w konkursach branżowych takich jak Effie Awards i Mixx Awards.

Opis stanowiska

Lubisz reklamę i chciałabyś/chciałbyś pracować w branży?

Jeżeli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy osób bez doświadczenia na Media Trainee

Wymagania

Jeżeli:

  • Masz wykształcenie (albo jesteś na 5 roku) w kierunku technicznym lub matematycznym lub informatycznym lub ekonomicznym lub marketingowym albo Twój kierunek to Zarządzanie
  • Masz zdolności analityczne: dobrze liczysz, interpretujesz dane i wyciągasz trafne wnioski
  • Znasz Excela i poruszasz się dobrze w jego formułach, wykresach, filtrowaniu danych
  • Twoja praca charakteryzuje się dokładnością, dobrą organizacją, a przy tym cenisz sobie dobrą komunikację w zespole
  • Znasz język angielski
  • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin

Nie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w swobodnej atmosferze wśród młodych pozytywnych ludzi
  • Wyzwania intelektualne – poznasz jak działa rynek reklamowy w Polsce
  • Pracę z ludźmi, a nie tylko z monitorem :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV e-mailem, wpisując w tytule maila: Media Trainee.

Klauzula

Ważne, aby w CV znalazła się klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonej przez: Starcom Sp. z o.o. i SMG Poland Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem niemieckim
Firma: Call Center Poland S.A
Warszawa, Wołoska 16
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem francuskim