Marketing & Social Media Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Daily Dose of Beauty Sp. z o.o

DDOB to innowacyjna agencja (partner grupy AdNext) działająca w obszarze influencer marketingu. Stworzyliśmy własną społeczność, która gromadzi ponad 80 tys influencerów. Tworzymy unikalne kampanie marketingowe, łącząc influencerów ze znanymi markami.

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która będzie odpowiadała za nasze działania marketingowe kierowane do rynku i potencjalnych klientów.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie, koordynowanie i monitorowanie komunikacji marki w mediach społecznościowych
  • zarządzanie kanałami Social Media Szeri by DDOB - FB, LinkedIn
  • tworzenie treści odpowiednich do wybranych kanałów komunikacji
  • współpraca z grafikami, producentami video - koordynacja prac
  • śledzenie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • monitorowanie efektów działań, przygotowywanie raportów, rekomendacji optymalizacji
  • współpraca z działem sprzedaży przy organizacji eventów, warsztatów B2B
  • realizacja wspólnego celu sprzedażowego

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji digitalowej / marketingowej
  • znajomość trendów panujących w social media, angażujących mediów i formatów
  • podstawowa znajomość narzędzi graficznych
  • zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność i terminowość
  • umiejętność analizowania trendów i zrozumienia zasad obowiązujących w social mediach
  • biegła znajomość języka polskiego i łatwość w tworzeniu treści
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa, nieszablonowe myślenie, lekkie pióro
  • zorientowanie na cel

Tak

Oferujemy

  • dużą swobodę działania i możliwość implementacji własnych wizji i pomysłów
  • możliwość rozwoju wynikającą z kontaktu z różnymi obszarami marketingu i technologiami tworzonymi wewnątrz
  • możliwość budowania kompetencji marketingowych dzięki programowi wewnętrznych szkoleń AdNext Brain 2 Brain
  • system indywidualnych benefitów oparty o platformę gamifikacyjną
  • pakiety socjalne (sport, zdrowie)
  • dobrą lokalizację blisko placu Zawiszy
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • brak korporacyjnych procedur i struktur
  • luźny dress code

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, budowanie strategii marketingowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Klauzula informacyjna - rekrutacja

Administratorem danych osobowych jest Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy AdNext z siedzibą w Warszawa 00-807, Aleje Jerozolimskie 94, tel. 22 312 40 00 lub, e-mail: recepcja@adnext.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy.

Do Twoich danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@adnext.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iodo@adnext.pl

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@adnext.pl

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Starszy Specjalista w Centrum Zarządzenia Korporacyjnego
Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Praca
HR&Payroll Assistant
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
więcej
Praca
Specjalista w Centrum Zarządzania Korporacyjnego