Marketing Assistant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Doradztwo / Konsluting, Nieruchomości,

Nazwa firmy

Peakside Capital Advisors Sp. z o.o.

Peakside Capital is an independent, owner-operated real estate investment manager and entrepreneur. We are based in Germany, Central and Eastern Europe with offices in Frankfurt, Munich, Warsaw, Prague, Zug (CH) and Luxembourg. We have in-depth knowledge of our markets, their challenges and opportunities. We have extensive market knowledge, significant experience and a network of excellent business partnerships cultivated and developed over the years.

Opis stanowiska

Role

  • To assist in fund raising activities related to new investment products and facilitate relationship management with new and existing investors. The role is client facing and requires strong communication skills both verbal and written.

Wymagania

Responsibilities

  • Facilitate fund raising activities for new funds
  • Coordinate meetings with investors
  • Relationship management of investor network
  • Oversight of investor information services
  • Maintain communication networks through email and investor portal
  • Monitor investor progress in subscription process
  • Prepare marketing materials and pitch-decks

Qualifications/Requirements

  • Fluency in English
  • University degree/Higher Education
  • Required minimum 2 years’ experience work experience in a client facing role

Nie

Oferujemy

We offer you an interesting and challenging job in a growing company.

Full time employment, work agreement.

communication and relationship building, group work, public speaking and self-presentation, processing and selecting information, knowledge of basic office programs (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), English,

Wymagane dokumenty

CV

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Peakside Capital Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 29 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu rozpoczęcia rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail peakside@rododlafirm.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Peakside Capital Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Peakside Capital Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
BUSINESS CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 14.06.2019
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
DATA SCIENCE CONSULTANT
więcej
Praca
Receptionist/Office Coordinator
Firma: e-point SA