MANAGERIAL TRAINEESHIP IN CONSUMER & MARKET KNOWLEDGE

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny: CMK00001374

Nazwa firmy

Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.

We are the world's largest consumer goods company with operations in 80 countries, more than 80 billion US$ in revenues and with 25 Billion-Dollar Brands, such as Gillette®, Ariel®, Pantene® and Oral-B®.

Opis stanowiska

DESCRIPTION

Managerial Traineeship in Consumer & Market Knowledge

Currently we are looking for candidates for

Managerial Traineeship in Consumer & Market Knowledge department

Duration: 6-12 months

Start: as soon as possible

Work schedule: Full Time

Location: Warsaw Office

What will you experience in Consumer and Market Knowledge?

  • Identify consumer and shopper insights toinfluence businessdecisions and strategies
  • Identify market, trade and consumer trends
  • Analyze business questions via market analysis and qualitative & quantitative research
  • Work inmultifunctional teamsconsisting of Marketing, Sales, Finance
  • Learn different research tools from Big Data to ethnography

QUALIFICATIONS

Who are we looking for?

  • Person withcuriosity, interest inconsumer behaviourandmarket analytics
  • Very strong leadership, collaboration and analytical skills
  • Strong academic results and positive attitude towards challenges and change
  • Students of 3rd, 4th or 5th year of studies or graduates up to 12 months after graduation
  • Fluency in English and Polish
  • Attractive compensation and benefits package
  • Professional and personal development through coaching, mentoringand class-room trainings
  • Involvement in real business as of Day 1

Wymagania

Tak

Oferujemy

Wymagane dokumenty

CV in English

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Researcher / Analityk
Firma: CET Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data dodania: 15.11.2019
Warszawa, ul. Wiślana 8
więcej
Praktyki
Płatne praktyki w zespole Doradztwa Księgowego i Rynków Kapitałowych
Firma: PwC Polska
więcej
Praktyki
Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Data dodania: 13.11.2019
Lonon, Amsterdam, Madrid, Warsaw, Dusseldorf, Dubai, Moscow, Paris