MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM IN MARKETING FOR P&G HEALTH

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny: BRM00001711

Nazwa firmy

Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.

Opis firmy

BIURO GŁÓWNE W WARSZAWIE PRZY FABRYCE PAMPERS

P&G jest największą firmą FMCG na świecie istniejącą od ponad 180 lat. Posiada jedne z najbardziej znanych marek takie jak Gillette, Old Spice, Pantene, Oral-B, Pampers, Always, Lenor czy Vizir, używane przez miliardy konsumentów na całym świecie. Na warszawskim Targówku znajduje się Polskie biuro główne przy fabryce Pampers, gdzie podejmowane są decyzje na temat strategii biznesowych na rynek Europy Centralnej. Biuro to jest siedzibą funkcji takich jak Sprzedaż, Marketing/Brand Management, Finanse, Logistyka, HR i wiele innych.

GBS I PSC

Europejskie Centrum Planowania (Planning Service Center - PSC) na Warszawskim Mokotwie jest nowym centrum innowacji P&G, które konsoliduje planowanie łańcucha dostaw produktów P&G na rynku europejskim. Warszawski Targówek jest siedzibą jednego z czterech globalnych centrów IT (Global Business Services - GBS), dostarczającego globalne rozwiązania dla biznesu P&G

FABRYKA GILLETTE W ŁODZI

Gillette to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek P&G. W Łodzi zlokalizowana jest - zbudowana w 2006 roku - największa na świecie fabryka Gillette, produkująca ostrza i maszynki do golenia - wytwarzamy maszynki jednorazowe oraz maszynki Sensor, Venus Breeze, Venus&Olay, Embrace.

Produkty wytwarzane tutaj wysyłamy do ponad 100 krajów na świecie.

Fabryka zatrudnia kilkaset osób o różnych profilach – od techników, elektroników, mechaników, po inżynierów i kadrę biurową.

Osoby pracujące w P&G Gillette mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i benefity, nowoczesne środowisko pracy, stabilność zawodową, oraz szanse na rozwój dzięki rozmaitym szkoleniami i jasno określonym wymaganiom awansu.

Opis stanowiska

We are seeking talents to our Warsaw office for the position of

P&G HEALTH MANAGERIAL TRAINEE IN MARKETING

Start: as soon as possible

Work schedule: minimum 80%

DURATION: 12 MONTHS

No previous experience required

The P&G Health Leader Development Program is an exceptional management program for those people who want to start building their leadership career, a great way to learn and develop, thus focus on your professional and personal growth.

At Procter & Gamble, we are proud to say that we develop talents almost exclusively from within. This means we are not offering you your first job out of university,we are hiring you with the expectations you will grow into one of our future leaders- maybe even our next CEO.

Wymagania

WE ARE LOOKING FOR:

  • Students of 4th and 5th year of Masters studies and fresh graduates of Master programs up to 12 months after graduation
  • Good problem solving, interpersonal and language skills in Polish and English
  • Positive attitude towards challenges and changes
  • Strong analytical thinking and leadership skills

Tak

Oferujemy

THE JOB SCOPE:

Our traineeship provides you an exceptional opportunity to join our best-in-class P&G Health organization for 12 months with the intention to provide you with on-the-job training and possibility to join the Company on a permanent basis in a managerial position (upon successful completion of your traineeship).

From day one you will be supporting development of our P&G Health Brands (such as Femibion, Vigantoletten, Nasivin, Sterimar and Lacido) via:

  • Developing digital & social media marketing campaigns
  • Planning & organizing marketing events, such as congresses and conferences, involving contact with various stakeholders
  • Leading and developing a multi-channel pediatric platform

Within your assignment you will have the opportunity to cooperate with several departments such as commercial strategy, marketing, finance, regulatory, medical and logistics.

programming, German, French, Russian, Ukrainian, Spanish, Italian, Portuguese,

Wymagane dokumenty

CV in English

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta / Stażystka w Dziale Księgowości
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Staż
Stażysta/tka w Zespole Wsparcia Systemu Księgowego
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ w Dziale Trade Marketingu
Firma: Stock Polska Sp. z o.o.
Warszawa Centrum