Legal Intern w zespole Prawa Podatkowego

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: LIP080219

Nazwa firmy

SSW Pragmatic Solutions

SSW Pragmatic Solutions powstała 2009 roku, a nasz zespół składa się obecnie z ponad 100 ekspertów.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich kancelarii.

Współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami finansowymi, którzy zdobywali doświadczenie w polskich, a także w międzynarodowych kancelariach prawniczych oraz firmach doradczych wielkiej czwórki.

Nasze kompetencje potwierdzają rekomendacje międzynarodowych rankingów prawniczych takich jak Legal 500, Chambers Europe, IFLR 1000, które opierają się wyłącznie na opiniach i rekomendacjach Klientów.

Posiadamy biura w Warszawie i Poznaniu, a dzięki stowarzyszeniu kancelarii TAGLaw nasze usługi obejmują podmioty z różnych rejonów Polski i świata.

Więcej o nas na www.ssw.solutions

Opis stanowiska

  • udział w projektach z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego;
  • współpraca z firmami doradczymi z różnych jurysdykcji;
  • wsparcie przy opracowywaniu pism procesowych, wniosków o interpretacje indywidualne;
  • przygotowywanie analiz orzecznictwa i doktryny;
  • wsparcie przy opracowywaniu opinii oraz memorandów podatkowych;
  • wyszukiwanie i analiza informacji na potrzeby realizowanych projektów;

Wymagania

  • V rok studiów magisterskich – kierunek prawo lub/i finanse;
  • wiedza z zakresu prawa podatkowego;
  • umiejętność poprawnego redagowania tekstów i pism;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność zarządzania czasem pracy;
  • zaangażowanie, rzetelność i komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole nad kilkoma projektami jednocześnie, w tym pod presją czasu;

Tak

Oferujemy

  • pracę z młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności;
  • poznanie praktycznego wymiaru prawa bankowego;
  • zaangażowanie w ciekawe projekty;
  • atrakcyjne warunki praktyki;

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

tak

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Staż w Administracji Sprzedaży - staż płatny
Firma: Stock Polska Sp. z o.o.
Data dodania: 15.02.2019
Warszawa Centrum
więcej
Staż
Stażysta Redakcji Informacyjnej
Firma: TVN S.A.
więcej
Staż
Stażysta / Stażystka Działu Księgowości
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.