Księgowa/wy (umowa na zastępstwo)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

X-Trade Brokers DM S.A.

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest czwartym co do wielkości notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą specjalizacją jest obrót nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (regulowane rynki europejskie i amerykańskie) oraz OTC (waluty, towary, indeksy, kryptowaluty). Jesteśmy obecni w kilkunastu krajach, takich jak Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, a naszą działalność nadzorują instytucje regulacyjne, m.in. KNF, FCA, BaFin, CMB.

Opis stanowiska

  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych
  • księgowanie w systemie finansowo-księgowym faktur zakupowych, importu usług, wyciągów bankowych
  • analiza i rozliczanie kont księgowych, uzgadnianie sald, współpraca ze spółką zagraniczną oraz spółką polską
  • kontrola środków pieniężnych oraz transakcji zawartych przez klientów spółki
  • samodzielne zamykanie ksiąg okresu rozrachunkowego oraz przygotowanie grupowych raportów miesięcznych
  • kontrola i przygotowanie ksiąg do badania, współpraca z audytorem zagranicznym oraz z doradcą podatkowym
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działalnością księgowanych spółek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości
  • min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy o rachunkowości, szczególnie w zakresie rachunkowości instrumentów finansowych z uwzględnieniem zagadnień związanych z rynkiem forex
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz zagadnień ZUS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • rzetelność, dokładność, terminowość
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

    Informacje dodatkowe:
  • kandydat raportuje bezpośrednio do Głównego Księgowego
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Warszawie

Tak

Oferujemy

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w innowacyjnej firmie inwestycyjnej działającej na rynku międzynarodowym
  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo, na okres 1,5 roku
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją, chętnych do dzielenia się wiedzą
  • dogodną lokalizację: biuro w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.: xtb.scdn5.secure.raxcdn.com/file/0099/07/information_hr_pl_54e9dd70b9.pdf

Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
DATA SCIENCES CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 30.03.2020
Warsaw, Poland
więcej
Praca
Business Consultant Warsaw
Warsaw
więcej
Praca
Młodsza księgowa/ młodszy księgowy
Firma: Astaldi
Warszawa, Ursynów