Księgowa/księgowy Warszawa - Wilanów

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Finans Konsulting Sp. z o.o.

Firma Finans Konsulting Sp. z o.o. powstała w 1999 roku. Podstawowym przedmiotem działalności jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Należymy do nowoczesnych biur rachunkowych oferujących pełny zakres usług księgowych.

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych zgodnie z zasadami rachunkowości;
  • kontakty z Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami;
  • kontakty z klientami;
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w księgowości;
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu KPiR lub pełnych ksiąg;
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego;
  • dobra organizacja pracy;
  • ambicja i chęć do podnoszenia kwalifikacji;
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • mile widziana znajomość programu księgowego RAKS SQL;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych;
  • chęć rozwoju w obszarze księgowości;
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia;
  • umiejętność wyciągania wniosków.

Tak

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie za podstawie umowy o pracę;
  • dynamiczny rozwój dzięki szerokiemu spectrum przypadków księgowych;
  • miłą atmosferę pracy w niewielkim zespole.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przesłanych dokumentach do celów rekrutacyjnych prowadzonych przez Finans Konsulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Administratorem danych osobowych jest Finans Konsulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrej 13C. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Prawnik
Firma: Copernicus Capital TFI SA
Data dodania: 09.11.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Customer Support
Firma: Coinfirm Blockchain Lab Sp. z o. o.
Toruń
więcej
Praca
Analityk Danych
warszawa al. Jerozolimskie 142 B