Koordynator ds. obsługi serwisu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Łańcuch dostaw, Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

Timshel sp. z o. o.

Timshel is a niche consulting company focused on two important cores – professional recruitment and business coaching. We successfully support our clients within those two fields while delivering our expertise and the credibility of work.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży sprzętu laboratoryjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. obsługi serwisu Life Science

Zakres obowiązków:

  • Całościowa koordynacja działań związanych z obsługą reklamacji, problemami technicznymi zgłaszanymi przez klientów oraz koordynacją pracy Inżynierów serwisu
  • Przekazywanie informacji o zgłaszanych potrzebach interwencji do Inżynierów Serwisu
  • Nadzorowanie zaopatrzenia magazynów w odpowiednie części oraz ich zamawianiu (zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez Inżynierów)
  • Nadzorowanie prawidłowości przebiegu dostarczania zamówień do klientów

Wymagania

Oczekiwania:

  • Mile widziane min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanych z obsługą serwisu lub klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana)
  • Komunikatywność, gotowość do podjęcia różnorodnych działań
  • Mile widziani studenci zaoczni posiadający pierwsze doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym (IV-V rok studiów)

Tak

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z codzienną komunikacją w języku angielskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas określone (1.5 roku)
  • Pakiet szkoleń zagranicznych
  • Dodatkowe benefity

administracja, komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator ds. obsługi serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające Państwa kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie trzech lat od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem Państwa danych osobowych (ADO) jest Timshel Sp. z o.o. Ul. Filtrowa 65/32 02-055 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonych przez Timshel na zlecenie i na rzecz Klientów firmy. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
BUSINESS CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 14.06.2019
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
DATA SCIENCE CONSULTANT
więcej
Praca
Receptionist/Office Coordinator
Firma: e-point SA