Kontroler w Wydziale Kontroli

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Badania i rozwój, Kontrola jakości,

Nazwa firmy

Polskie Koleje Państwowe S.A.

PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.

PKP S.A. jest również jednym z największych właścicieli nieruchomości w Polsce. W zasobach Spółki znajduje się m.in. ok. 100 tys. ha gruntów oraz 57 tys. budynków i budowli. Jej majątek stanowią zarówno obiekty pełniące funkcje związane z transportem i obsługą podróżnych (dworce kolejowe), jak i nieruchomości stricte komercyjne. PKP S.A. prowadzi aktywne działania jako zarządca, polegające m.in. na inicjowaniu inwestycji oraz szukaniu sposobów optymalnego zagospodarowania kolejowych gruntów.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych i czynności sprawdzających zgodnie z zakresem tematycznym i czasowym
  • koordynowanie kontroli prowadzonych przez upoważnione zespoły kontrolne w PKP S.A.
    oraz spółkach Grupy PKP
  • realizację inspirujących zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z realizowanymi procesami

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości zagadnień związanych z realizacją kontroli wewnętrznych
  • gotowości i otwartości na poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie kontroli wewnętrznej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • systematyczności oraz umiejętności samodzielnego organizowania i priorytetyzacji przydzielonych zadań
  • umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych niezbędnych do terminowej i adekwatnej realizacji powierzonych zadań

Tak

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • wdrożenie do pracy, które umożliwi Ci samodzielność
  • pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół
  • dobrą lokalizację miejsca pracy - siedziba Spółki tuż przy Dworcu Zachodnim
  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
  • umowę o pracę na zastępstwo

skrupolatność, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Redaktor/Copywriter
Firma: Comparison Sp. z o.o.
Data dodania: 23.03.2020
Warszawa/Praca Zdalna
więcej
Praca
Specjalista w Biurze Audytu
Firma: Polskie Koleje Państwowe S.A.
Data dodania: 17.03.2020
więcej
Praca