Konsultant/Praktykant/Stażysta w Zespole Podatkowo-Prawnym

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: A2Z/1/09/2018

Nazwa firmy

A2Z Tax&Legal Matyka i Wspólnicy Sp.k.

A2Z Tax & Legal jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego i prawnego współpracującą z międzynarodową firmą - Andersen Global (www.andersen.com) - obecną w ponad 111 lokalizacjach na całym świecie.

Poszukujemy studentów lub absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych, którzy chcieliby rozwijać swoje zainteresowania w obszarze doradztwa podatkowego i prawnego. Konsultanci w naszej firmie są częścią zespołów projektowych, dzięki czemu szybko zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne.

Opis stanowiska

Zadania:

  • wsparcie zespołu w bieżącym doradztwie podatkowym i prawnym;
  • analiza przepisów prawa, orzecznictwa, interpretacji, doktryny prawa,
  • analiza i weryfikacja dokumentów Klienta,
  • udział w projektach realizowanych dla Klienta, m.in. w przeglądach podatkowych i prawnych, badaniach typu due diligence w obszarze podatkowym i prawnym;
  • przygotowywanie projektów opinii podatkowych i prawnych, raportów, memorandów, pism procesowych, umów.

Wymagania

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta IV lub V roku – kierunki prawnicze lub ekonomiczne,
  • od 0 do 2 lat doświadczenia w doradztwie podatkowo-prawnym,
  • zainteresowanie tematyką podatkowo-prawną oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność formułowania myśli w sposób jasny oraz rzeczowy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Tak

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i młodym zespole oraz w środowisku międzynarodowym,
  • zaangażowanie w projekty o charakterze międzynarodowym, realizowane z biurami Andersen na całym świecie,
  • zdobywanie wiedzy od doradców z wieloletnim doświadczeniem,
  • szkolenia oraz wyjazdy zagraniczne,
  • awanse i możliwość rozwoju w firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne, wyjścia z zespołem,
  • pakiet medyczny oraz sportowy,
  • miejsce pracy - Warszawa.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie przesłanych danych osobowych dla celów prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Animator edukacji samorządowej
Firma: Centrum Komunikacji Społecznej
Data dodania: 24.09.2018
Warszawa, ul. Senatorska 27 / warszawskie szkoły ponadpodstawowe
więcej
Praca
Asystent/ka ds. Rekrutacji
Firma: Exco A2A Polska
Warszawa, rtm. Pileckiego 67
więcej
Praca
Asystent/ka w Dziale Zarządzania Umowami Najmu
Firma: Apsys Polska S.A.
Warszawa, al. Jana Pawła II 22