Konsultantka / Konsultant ds. Rekrutacji

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie, Sprzedaż,
Nr referencyjny: KON/REK

Nazwa firmy

GoodMan Doradztwo Personalne

Opis stanowiska

GoodMan Doradztwo Personalne dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej, wysokim kwalifikacjom i bardzo dobrej znajomości poszczególnych branż – gwarantuje świadczenie usług najwyższej jakości w obszarze Direct Search. Firma podejmuje się najtrudniejszych poszukiwań pracowników wyższego i średniego szczebla. Wspieramy czołowe, światowe firmy, działające w niszowych branżach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz sukces opiera się na budowaniu stabilnych relacji z naszymi klientami i kandydatami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy profesjonalnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Rola Konsultanta obejmuje identyfikację, rozwój i zarządzanie relacjami pomiędzy Kandydatem i Klientem.

Zakres obowiązków:

  • Rekrutowanie Kandydatów na określone stanowiska metodą Direct Search – aktywne pozyskiwanie, selekcja i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami
  • Zarządzanie całym procesem rekrutacji związanym z danym projektem z zachowaniem profesjonalnego podejścia wobec Kandydatów i Klientów
  • Powadzenie projektów rekrutacyjnych w różnorodnych dziedzinach: Sprzedaż, Marketing, Produkcja, Logistyka, Finanse, Księgowość, Inżynieria itp.
  • Przygotowywanie opisu stanowiska i ogłoszeń do publikacji
  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych, reprezentowanie firmy na spotkaniach z Klientami, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie bliskich relacji z obecnymi Klientami oraz aktywne budowanie relacji z nowymi
  • Realizacja celów sprzedażowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „RC”:

    m.ruddy@goodmanpolska.com

    Wymagania

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ZZL, psychologia, biznes, filologia)
    • Silne umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na cel
    • Umiejętność współpracy z wyższą kadrą menedżerską w tym z obcokrajowcami
    • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • Gotowość do pracy w małym, profesjonalnym zespole
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny), dobra znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym plusem
    • Wysoki poziom motywacji , samodzielność, pro aktywność
    • Chęć zawodowego rozwoju osobistego jak również udziału w rozszerzaniu działalności firm
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Tak

    Oferujemy

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w profesjonalnym, stabilnym zespole
    • Szansę współpracy z międzynarodowymi firmami
    • Doskonalenie znajomości języka angielskiego – codzienna praca z native speakerem
    • Udział w niszowych, poufnych projektach dla czołowych światowych marek
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (pensja podstawa plus system premiowy, umowa o pracę).
    • Przyjazna atmosfera w pracy.

    komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

    Wymagane dokumenty

    CV w języku polskim lub angielskim

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

    Pełny etat

    Zobacz więcej:

    Praca
    Asystent ds. marketingu B2B
    Firma: Optex Security Sp. z o.o.
    Data dodania: 21.01.2020
    więcej
    Praca
    Resourcing Support - Interview Scheduling
    Firma: Standard Chartered
    Warsaw, Poland
    więcej
    Praca
    ASYSTENT/KA DZIAŁU RAPORTOWANIA
    Firma: Apsys Polska S.A.