Konsultant w Zespole Podatków Międzynarodowych/ Nieruchomości

Profil stanowiska: Nieruchomości, Prawo,
Data ważności oferty: 30.09.2019

MDDP

MDDP to wiodąca na rynku polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawa. MDDP wspiera swoich klientów także w zakresie business consultingu, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 70 osób - doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach firm doradczych, a nasi specjaliści uznawani są za wiodących w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych.

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny model kancelarii prawnej koncentrujący się na potrzebach biznesowych klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług prawniczych, opartych na połączeniu tradycyjnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz znajomości realiów współczesnego biznesu. Specjalizujemy się w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego oraz postępowań sądowych i rozwiązywania sporów.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

• Przygotowywaniem projektów opinii, raportów, kalkulacji w zakresie podatku CIT;
  • Udziałem w projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence;
  • Przygotowywaniem analiz prawa podatkowego;
  • Analizą podejścia sądów, organów podatkowych oraz doktryny do zagadnień podatkowych.

• Absolwent studiów ekonomicznych, finansowych, rachunkowych, lub prawniczych;
  • Mile widziane 2-3 lata doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego;
  • Zainteresowanie prawem podatkowym, w szczególności zagadnieniami międzynarodowego prawa podatkowego oraz branżą nieruchomości;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

• Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce;
  • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych;
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym

w art. 22.1, par. 1. Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy

o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych

do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna

a także podmioty z grupy: MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k.; MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.; MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu sp. k.; MDDP Sp. z o.o.”

Pełny etat

Asystent/ Asystentka zespołu prawników