Konsultant w Zespole Consulting Quality Risk Management Deloitte Central Europe

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Badania i rozwój,

Nazwa firmy

Deloitte_Polska

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegała na:

  • wsparciu realizacji zadań w obszarze Consulting Risk & Quality Management w regionie CEE,
  • zbieraniuprzetwarzaniu i analizie informacji,
  • sporządzaniu raportów oraz prezentacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów na kierunkach takich jak: finanse i rachunkowość, ekonomia, metody ilościowe, itp.,
  • umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • samodzielności i umiejętności efektywnej organizacji własnej pracy,
  • skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • zaawansowanej znajomości Excela,
  • średniozaawansowanej znajomości PowerPointa,
  • mile widziana znajomość Tableau.

Tak

Oferujemy

Będąc członkiem naszego zespołu, oferujemy:

  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość współpracy z ekspertami i nawiązania wartościowych relacji zawodowych,
  • miłą atmosferę pracy oraz możliwość udziału w imprezach firmowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • klarowną ścieżkę kariery,
  • pracę w elastycznym, zadaniowym wymiarze czasowym.

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o aplikowanie przez stronę internetową: bit.ly/2Rlmxtl :)

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds Marketingu
Firma: Jeremi Prime
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland