Konsultant personalny

Opis stanowiska

1. Budowanie bazy użytkowników w systemie, 2. Administrowanie danymi użytkowników w systemie, 3. Komunikacja z użytkownikami: bezpośrednio w biurze, przez system InCOferta pracy.pl, przez telefon, przez email, przez portale społecznościowe. 4. Realizacja zamówień na pracowników tymczasowych (rekrutacja, zatrudnianie, obsługa oraz rozliczanie pracowników tymczasowych), 5. Rozliczanie zrealizowanych zamówień przy użyciu systemu wewnętrznego, 6. Rozwój funkcjonalności systemu InCOferta pracy.pl.

Wymagania

1. Mile widziany student / studentka ZZL, 2. Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zadaniowej, 3. Umiejętność pracy zespołowej, 4. Komunikatywność i jasność formułowania myśli, 5. Mile widziane doświadczenie w pracy w APT, 6. Aktywne prawo jazdy kat B, 7. Znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Nie

Oferujemy

1. Przejrzyste warunki współpracy i kariery zawodowej, 2. Elastyczność i wpływ na swoją prace, 3. Możliwość rozwoju osobistego. 4. Uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego systemu informatycznego do ZZL

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish