Junior Strategy Analyst

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

White Star Real Estate Sp. z o.o.

White Star Real Estate (White Star) is a diversified real estate company whose core businesses include property acquisitions and development, asset and property management. White Star has completed over 50 projects in Europe including many landmark office, retail, warehouse and residential projects, as well as further expanding its engagement into Venture Capital investment in innovative technologies for real estate.

Opis stanowiska

White Star Real Estate sp. z o.o., wiodący developer na rynku nieruchomości biurowych, przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Powiśle

Wymiar czasu pracy: 32/40 h tygodniowo

Główne obowiązki:

  • Wsparcie procesu budowania i rozwoju strategii,
  • Badanie i ocena głównych założeń do planu rozwoju projektu,
  • Research i przygotowywanie analiz,
  • Nawiązywanie kontaktów i rozwijanie współpracy z klientami

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomości programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność

Nie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności poprzez udział w innowacyjnych projektach
  • Pracę w przyjaznym środowisku, wśród ludzi nastawionych na rozwój i budowanie pozytywnych relacji
  • Szkolenia
  • Nowoczesne biuro tuż nad Wisłą
  • Owoce, ubezpieczenie medyczne, kartę sportową

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), tworzenie biznesplanów i projektów biznesowych, angielski,

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prosimy, prześlij swoje CV w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę, w szczególności w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do procesu obecnych jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez White Star Real Estate z siedzibą przy ul. Zajęczej 2B, w Warszawie (00-351)”.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Adwokat/ Radca prawny
Firma: Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.
Data dodania: 24.05.2019
więcej
Praca
Aplikant
więcej
Praca
Asystent/Asystentka ds. administracyjnych