Junior RAN Integration and Optimization Engineer

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Ericpol Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Join us as Junior RAN Integration and Optimization Engineer and be a part of international team!
We are looking for a fresh graduate or students of last year of studies. Your day to day responsibilities will be to monitor KPI’s, optimize RAN network and analyze data from drive tests and OSS.

Wymagania

Responsibilities:

  • You will learn about E2E technical understanding about radio 2G-3G-4G and new 5G technology
  • Execute integration, optimization and troubleshooting of RAN network in multicultural projects environment
  • Prepare and perform drive tests and optimization activities in different projects/countries
  • You will work to identify and drive improvements innovating and creating new way of working – creative is a must
  • Introduction of new radio products with a close collaboration with the design team
  • Scripting & coding

Key Qualifications:

  • Academic degree, minimum on bachelor level, in engineering (IT, Telecom)
  • Analyzing & problem solving
  • Presenting & Communicating Information
  • Analytical learning and researching skills
  • English fluent conversational and written
  • Travel availability around 10-20% per month

Tak

Oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie grupowe – Unum
  • Opieka medyczna Medicover (za symboliczną 1zł)
  • Kafeteryjny system płacowy – platforma SODEXO
  • Częściowo dofinansowane karty MultiSport lub OK System
  • Aktywności zespołowe (koszykówka, siatkówka, itp.)
  • Dofinansowanie do integracji działowych
  • Imprezy firmowe
  • Fundusz mieszkaniowy
  • Wydarzenia dla dzieci

Jeśli chcesz poznać #TeamEricsson osobiście, zapraszamy Cię serdecznie na nasze spotkania (Telco Camp w Krakowie i Łodzi) lub inne organizowane przez nas wydarzenia.

To świetna okazja do zadania pytań, sprawdzenia jak się z nami pracuje lub po prostu szansa na spotkanie swoich przyszłych znajomych z pracy!

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że administratorem danych jest ERICSSON SP Z O O z siedzibą w Warszawie, ul. _Konstruktorska 12 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Guest Services Agent internship in Eivissa
Firma: Spain Internship SC
Data dodania: 13.09.2019
Eivissa, Spain
więcej
Praktyki
Reception internship
Lanzarote, Canary Islands
więcej
Praktyki
Guest Relations - Reception internship
Marbella