Junior Publisher Development Manager

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

ZPR Media

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Opis stanowiska

W związku z planowaną rozbudową oferty - Internetowy Dom Mediowy IDMnet SA poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Wydawców i budowanie długofalowych relacji z obecnymi
  • Raportowanie oraz optymalizacja przychodów Wydawców pod kątem eCPM i rozmieszczenia placementów reklamowych
  • Przygotowywanie estymacji przychodów dla Wydawców
  • Monitowanie działań konkurencji, tworzenie prezentacji, wskazywanie nowych dróg rozwoju sieci
  • Współpraca z innymi działami firmy przy tworzeniu oferty handlowej, budowaniu narzędzi technologicznych

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze marketingu internetowego, znajomość zagadnień
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu pozyskiwania i utrzymywania Wydawców lub doświadczenie w obszarze client service
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (przede wszystkim Excel'a).
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
  • Stabilność zatrudnienia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Współpracę z największymi wydawcami w Polsce
  • Możliwość poznania innych mediów z grupy

Wymagane dokumenty

CV

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Wsparcie Działu Obsługi Roszczeń
Firma: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A
Data dodania: 18.05.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Internship with German
Firma: Marsh
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Analityk w Departamencie Ryzyka
Firma: FAKTORIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, ul. Wołoska 24